Зоки Фаци се дрзна да го спореди Тоше со Тамара и го нарече македонскиот народ ,,СТОКА” (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Естрадниот новинар Зоки “Фаци” Василевски објави статус на својот ФБ-профил кој предизвика лавина реакции:

Сподели.