Женската одбојка има нова божица: Хрватката Николина ги остава мажите со подзинати усти (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Женската одбојка со години е суператрактивен спорт кој го обожуваат мажите, најмногу поради убавиците на мрежа, кои оставаат без зборови. Еден куп суператрактивни и згодни одбојкарки продефилираа на големите настани, а сега одбојката има нова божица и тоа во – Николина Божичевиќ од Хрватска.

Оваа 24-годишна одбојкарка е дел од репрезентацијата за претстојното женско Европско првенство во Будимпешта, па посебно е во фокусот поради својата убавина. Плус кога ќе се разголи…

Сподели.