Заев: Нема да дозволам еден ,,педер” да ме симне од власт! (ВИДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Зоран Заев на денешното обраќање пред новинарите изјави дека нема да дозволи неколку криминалци, еден суетен новинар и еден ,,педер” да го симнат од власт:

Security Check

null

Сподели.