ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Малолетник тепан во автобус, полицијата се коцка во казино!? (ВИДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

На социјална мрежа Тик-Ток излезе видео во кое е прикажана симка од малолетник тепан во ЈСП, на што е прикачено и видео од полицаец како игра на апарати во казино.

Додека некој тепа деца во автобус на ЈСП(видео 1),други си играат на казино апарати со униформи(видео 2).
Јасна слика за напредни стандарди.
#БананаДржава

Сподели.