Водителката на „Ѕвездите на Гранд“ изгледа совршено во бикини (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Убавата водителка на „Ѕвездите на Гранд“, Сања Кужет, одмора покрај море, а иако навикнавме да ја гледаме во совршени тоалети кои ги истакнуваат нејзините атрибути на сексапилен и женствен начин, ова морско издание едноставно е и повеќе од совршено.

Згодната Сања ужива на плажа во бикини кое на неа изгледа како на кукла од излог.

ФОТО:ИНСТАГРАМ/САЊАКУЖЕТ

Природната убавина на морето плажата и палмите одат во втор план, бидејќи Сања едноставно ги фрла во сенка.

Сања моментално е во Грција каде ги полни батериите за новата сезона на „Ѕвездите на Гранд“ која стартува од септември.

Сподели.