ТикТок ХИТ: Девојчиња од Македонија играат на хитот на Оливер Спасовски (ВИДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Па има ли нешто поинтересно? Браво за девојчињата.

Една од најпознатите тиктокерки во Македонија Миа, заедно со својата пријателка Еми го создадоа видеото кое дефинитивно успеа да ги насмее сите, од најмладо до најстаро.

Тие играат на познатиот музички хит на Оливер Спасовски.

Погледнете го видеото во продолжение и дознајте за што всушност се работи:

Сподели.