Струмичани снимија песна насловена ,,Корона Вирус”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ико кој свири на саксафон заедно со неговиот бенд, снимија песна насловена „Корона Вирус“. Спотот се снимаше во Селект во Струмица.

Сподели.