Станија со секси видео и пост: Тесните бикини откриваат многу! (ФОТО+ВИДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Станија Добројевиќ иако важеше за еден од фаворитите за победа, а многумина веќе и ја прогласија за победник на „Задруга 2“ , го освои само третото место во реалното шоу.

Малку пред тоа, таа постираше видео со секси фотосесија, каде старлетата во мини бикини, со набрекнатаи брадавици и длабоковрежана танга менуваше пози крај и во базенот, пред фотообјективот.

Paparazzo time ✌🏻📷 Armijo da li glasate za nasu kraljicu? 1 na 3113 #StanijaZadruga2#DuplaKruna

8,014 Likes, 110 Comments – STANIJA DOBROJEVIĆ (@stanijadobrojevic) on Instagram: “Paparazzo time ✌🏻📷 Armijo da li glasate za nasu kraljicu? 1 na 3113 #StanijaZadruga2#DuplaKruna”

По завршувањето на шоуто во кое не успеа да се закити со „дупла круна“, таа со овие зборови се прости за оваа се зона со своите обожаватели:

„Драги мои, еве јас да се огласам и да се обратам на сите, конечно сум на слобода, уживам во љубовта на своите најмили. Не спев, бидејќи сето време ги сумирам впечатоците од своето учество, слушам критики и совети и можам да ви кажам дека сум задоволна од впечатокот  што сум го оставила на вас. Се соживеавте  со мојот лик, мојата душа и моите емоции. Гледам дека се согласувае со моите ставови кои, кои како што и самите велите, секогаш биле правилни и реални. Мојата фамилија е горда на мене и тоа е мојата победа. Ви благодарам на сите на поддршката и ве сакам“ – напишала Станија.

Сподели.