Синот на популарниот Родни од култната хумористична серија „Only Fools and Horses “ пронајден мртов

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Синот на актерот Николас Линдхорст, популарниот Родни од серијата „Мучки“, бил пронајден мртов, пренесува „Дејли Меил“.

 


Според овој портал, Арчи имал само 19 години и бил пронајден мртов во неговиот стан. Неговата мајка му напишала на неговиот пријател на Инстаграм дека тој секогаш ќе се грижи за нив.
Повеќе детали сè уште не се објавени

Сподели.