Северина со длабок шлиц ги воодушеви фановите (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Убавата хрватска пејачка Северина жари и пали и дефинитивно старее како виното.

Таа со шлиц до папокот му честиташе роденден на сопругот.

Сподели.