Секс на душек, не им пречи што околу нив има луѓе (ВИДЕО 18+)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Видеото на кое маж и жена имаат секс на душек среде море, е хит на социјалните мрежи. Видеото што пред неколку дена го споделил извесен Ѓоло, веќе е прегледано преку 11 милиони пати на „Твитер“. Тој не открива каде ја снимил двојката, ама бидејќи се слуша српски јазик во позадина, твитерџиите велат дека плажата е во Грција или во Црна Гора.

dj0lo on Twitter

Alo ljudi kshshjakaksgshjsjs https://t.co/1ecgqtTT5v

Сподели.