Се разголе сопругата на Миле Китиќ: Таа е ,,авион” (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Марта Савиќ отпатува во Доминиканската република и покажа со што располага.

Пејачката и сопруа на Миле Китиќ има 53 години, а многумина коментират дека во костим за капење изгледа неверојатно.

Погледнете:

Сподели.