Рита Ора во провокативно издание ги воодушеви фановите (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Пејачката со албанско потекло, Рита Ора (29), со својот стајлинг привлекла големо внимание минатата ноќ во Западен Холивуд.

Со провокативниот стајлинг предизвикала вистински неред пред ресторанот, а припадниците на посилниот пол не можеле да не ги забележат атрибутите на пејачката која свесно ги ставила во прв план.

Рита прво прошетала во некој ресторан каде што уживала со своите пријатели, облечена во сребрен топ и панталони во кафеава боја. Освен многубројните тетоважи кои го краселе нејзиниот грб, на пејачката ѝ се наѕирале и градите.

Сподели.