Рита Ора позираше во провокативен костим за капење (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Згодната пеачка Рита Ора позираше во провокативни тесни бикини. Сликите ги воодушевија нејзините фанови. Погледнете за што станува збор:

Day off. 📸 @ronanpark

179.4k Likes, 581 Comments – RITA ORA (@ritaora) on Instagram: “Day off. 📸 @ronanpark”

🤷🏼‍♀️

222.9k Likes, 1,021 Comments – RITA ORA (@ritaora) on Instagram: “🤷🏼‍♀️”

Сподели.