Рита Ора гo запали Интернетот со нова разголена фотографија (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Познатата пејачка со албанско потекло, Рита Ора ги запали социјалните мрежи со последните објавени фотографии на социјалната мрежа на Инстаграм.

Атрактивната пејачка на нив позира во проѕирен градник, а за неполни 24 часа фотографиите собраа скоро половина милион лајкови.

Сподели.