Рита Ора ги почасти фановите со секси фотографии во бикини кое открива многу (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Пејачката Ритоа Ора го поминува одморот на јахта на Ибица, а своите обожаватели го почести со секси фотографии.

Ора облекла костим за капење кој едвај ги прекрива нејзините облини.

Се чини дека горниот дел од бикините е за број, а можеби и два помал, но на албанската пејачка тоа воопшто не ѝ пречело.

I mean the gals are Gona hate that they’re in this but today was so relaxing and just pure bliss. 😍

667.7k Likes, 4,403 Comments – RITA ORA (@ritaora) on Instagram: “I mean the gals are Gona hate that they’re in this but today was so relaxing and just pure bliss. 😍”

Сподели.