Расната Нивес ќе ви ја крене температурата до последниот ,,Целзиус” (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Една од најсексапилните хрватски пејачки и актерки, Нивес Целзиус на Инстаграм ги почести фановите со нова тура провокативни фотографии.

Најпрвин како „златна девојка“ во рекламна кампања, во мини златен костим за капење го покажа сиот свој телесен раскош, во клечечка поза. Злато на неа, злато в раце и тоа ни помалку, ну повеќе, цел еден килограм! За среќа, расната убавица е навикната да носи тежина на себе. Природна, бујна, млечна и сочна…!

Откако заврши со рекламното снимање, Нивес ја промени и собата и гардеробата, па изгледот го зачини со црвени потпетици, црни тесно припиени латекс панталони и од грло до папок раскопчана кошула, од која јасно ви се смешкаат огромните млечни сифони на садо-мазо убавицата.

Хрватицата одново, однапред бујна, млечна и сочна, а одзади… напучена и порочна! Расната Нивес решена да ви ја крене температурата… до последниот Целзиус!

 

извор: vistina.com.mk

Сподели.