Првпат во нејзината кариера: Калиопи позираше во бикини

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ако навикнавме на фотографиите од плажа на нејзините колешки од естрадата, Калиопи сигурно досега не сме ја виделе во вакво издание. Пејачката испрати поздрав до фановите од море и им порача убав викенд.

Тие пак ѝ порачаа дека изгледа подобро од било кога.

Sea, at the moment I’m completely yours…Have a nice weekend people! #endlesslove #mydays #joy #relaxing #freedom @afrodita__s

1,588 Likes, 49 Comments – Kaliopi Official (@kaliopibukle) on Instagram: “Sea, at the moment I’m completely yours…Have a nice weekend people! #endlesslove #mydays #joy…”

Сподели.