Поранешната министерка во црвено бикини ги воодушеви фановите (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Популарната пејачка Едита Арадиновиќ одмора на Тајланд, а не заборава да ги почести обожавателите и следбениците на Инстаграм со секси фотографии. Поранешната членка на групата „Министарке“ позираше во црвено бикини кое ја истакна нејзината совршена фигура на телото.

Среќна фотка, напиша Едита во описот на фотографијата, а она што на сите им го привлече вниманието е нејзината тетоважа на внатрешната страна на раката на која пишува 00:08.

Сподели.