Палашовска го ,,запали” Инстаграм со слика во минијатурно жолто бикини

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Сексипилната македонската фолкерка Џесика Палашовска е позната по бујните облини.

Таа го запали Инстаграм со една фотографија.

Сподели.