Оваа девојка е најзгодна полицајка во Македонија (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Атрактивната Стефани Стојчевска е дефинитивно најзгодната полицајка во Скопје, а веруваме и пошироко.

Стефани редовно објавува провокативни фотографии на својот Инстаграм профил, со кои ги воодушевува следбениците, особено припадниците на машкиот пол.

 

Кога ќе ја погледнете оваа девојка, сигурно нема да ви падне напамет дека таа веќе неколку години работи како полициски службеник и е задолжена за чување на јавниот ред и мир во нашиот главен град.

Погледнете ги нејзините фотографии и сами заклучете дали Стефани заслужено ја носи титулата “најзгодна полицајка во Македонија”:

 

 

 

 

 

 

Извор: tocka.com.mk

Сподели.