Нови пораки, многу секс, жешки и детално објаснети фантазии (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Се појавија нови пораки од жешката двегодишна врска меѓу српската пејачка Јелена Карлеуша и босанскиот фудбалер Огњен Врањеш.

Од нивната комуникација јасно се гледа дека гореле страстите меѓу нив, коментира Курир.рс, кој ги објави пораките, а Карлеуша не се воздржувала во сексуалните фантазии пред колегата на Душко Тошиќ.

Би се ***ла со тебе по секој натпревар додека не се онесвестиме, му пишала пејачката.

Следната конверзација е уште повалкана, а ЈК му ги открива своите перверзии на Врањеш поврзани со орален секс.

Целата содржина и врвната перверзија прочитајте ја ТУКА.

Сподели.