Нов секс скандал ја тресе Србија: Овој пат голите фотографии се на Дара Бубамара (ФОТО+ВИДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Експлицитни фотографии на Дара Бубамара повторно ја тресат српската естрада. Имено на социјалните мрежи протекоа фотографии на голата пејачка, токму како пред две години, кога, како што тогаш велеше, целата приказна и ја сместил фудбалер.

Наводно прво фотографиите се појавиле на нејзиниот Инстаграм, за потоа да бидат избришани, тврдат корисниците на социјалните мрежи. На нив наводно се гледа голата Дара, во прв план се нејзините гради, додека во рака држи вибратор. Фотографиите може да ги погледате овде.

Пејачката досега не ги коментирала овие фотографии, туку на својот Инстаграм им посака на своите следбенци добро утро со кафе.

Сподели.