Ноне го запали Инстаграм со провокативен кадар (ВИДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

За себе вели дека сака да ги прави луѓето среќни, бидејќи е родена под среќна ѕвезда, тоа е девизата на нашата некогашна пејачка Ноне Неделковска која неколку години се концентрираше на работата на брод.

Периодов повторно е на работна позиција, но како што вели, секое време го користи за да направи некој среќен, а и самата да се наполни со позитивна енергија.

Ноне реши да ги израдува своите следбеници на социјалните мрежи и тоа со жежок кадар од камерата насочен кон нејзиното меѓуножје.

Вешта во пофатот, екс-пејачката најмногу ги усреќи припадниците на посилниот пол. Моментално е на топлите Бахами, па за да не ни студи, не загреа вака квалитетно.

#halfmooncay #bahamas #blackandwhite

242 Likes, 3 Comments – Bonnie 🇲🇰 (@nona.bonnie) on Instagram: “#halfmooncay #bahamas #blackandwhite”

Сподели.