Нивес Целзиус ви посакува добро утро (ФОТО 18+)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Познатата хрватска старлета, Нивес Целзиус, утрово на своите фанови им посака добро утро така што се сликаше гола на балконот од еден хотел.

Сподели.