Нивес ги стегна џиновските гради и задник (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Нивес Целзиус е позната по провокативните фотографии по социјалните мрежи. Сега убавата хрватска актерка и пејачка, го покажа задникот во костим.

Погледнете ја:

Сподели.