Најврелиот македонски задник ова лето (ФОТО+ВИДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Кристина Кочова, секојдневно ги радува своите пратители на инстаграм со жешки фотографии.

Таа во прв план го става задникот, а ретко кој може да и замери поради тоа.

Сподели.