Најcексапилните навивачки на фудбал (ВИДЕО))

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

На 15 континентален собир кој годинава се одржува во Франција се играат последните натпревари и веќе во недела ќе го дознаеме новиот европски шампион.

На овој шампионат имаше доста негативни работи, но и позитивни како на пример навивачките на репрезентациите. Воедно на трибините низ стадионите во Франција можеа да се најдат голем број на згодни, убави и сексапилни девојки, па следнава видео компилација е токму со нив. Уживајте!!!

Сподели.