Секси Бразилка со „жежок“ танц стана атракција на трибините на Мундобаскетот (ВИДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Кошаркарите на Бразил не успеаа да ја изненадат репрезентацијата на САД, но затоа имаа голема поддршка на Мундобаскетот.

Една атрактивна навивачка од Бразил го привлече вниманието на фановите откако имаше „жежок“ танц на трибините.


Сподели.