На 14 години беше финалистка во „Ѕвездите на Гранд“, сега со „жешки“ слики ги воодушевува фановите (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ајша Капетановиќ со својата фотографија привлекла огромно внимание на Инстаграм. Имено, фотографијата на која позира во бикини покренала лавина реакции, а многумина ѝ порачале дека изгледа прекрасно.

Таа на само 14 години во 2014 година привлече големо внимание кога стана финалистка на музичкиот натпревар „Ѕвездите на Гранд“ и тогаш официјално зачекори на српската музичка сцена.

Вака изгледа денес:

Сподели.