Мицковски ја прифати фрлената ракавица на Заев за дуел: Поразот на самоволието на Заевизмот е извесен!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ја прифаќам понудата за дебата со Зоран Заев од Канал 5 телевизија, и за разлика од него без некакви дополнителни услови и барања. Објави на Фејсбук претседателот на ВМР-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски.

Сподели.