Милица Павловиќ се сликаше топлес зад сцена (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Пејачката Милица Павловиќ успеа да направи хаос со својот последен пост на социјалните мрежи.

Милица позираше топлес – погледна заводливо во нејзиниот одраз во огледалото додека ги покриваше голите гради со рацете.

Како таа изгледа облечена само во кожни панталони на слика која го запали Инстаграм.

„Зад сцената“, напиша Милица во провокативна слика.

Behind the scenes 🖇

26.6k Likes, 136 Comments – Milica Pavlovic (@senoritamilica) on Instagram: “Behind the scenes 🖇”

Сподели.