Мажите побудалеа од оваа фотографија на Ана

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ана Корач важи за една од најатрактивните девојки на Балканот, па на социјалната мрежа Инстаграм вешто ја провоцира пошироката јавност со својот изглед, а сега отиде и чекор подалеку.

Таа е позната по тоа што не се двоуми да ги покаже своите атрибути, а овој пат позираше во чипкана долна облека.

Атрактивната старлета никогаш никого не остава рамнодушен, а многумина имаа само пофални зборови за изгледот на Ана, што уште еднаш докажа дека сликата зборува повеќе од илјада зборови.

Сподели.