Марко Миљковиќ објави досега невидена фотографија, обожавателите воодушевени

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Познатиот учесник во реални шоуа Марко Миљковиќ, денеска е семеен човек. Тој е во брак со Луна Џогани со која ја имаат ќерката Миа.

Миљковиќ ги воодушеви своите обожаватели и следбеници на Инстаграм со со објава на фотографија од 1983 година кога е и роден.

Фотографијата, според коментарите, досега не била видена во јавноста, а Миљковиќ сега откри како изгледал кога бил бебе.

Луна, пак, по породувањето во неколку прилики истакнуваше дека нивната ќерка е мала копија на тато Марко.

Сподели.