Македонската фолкерка Сања Миа ги израдува своите фанови со топлес фотосесија (ФОТО 18+)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Фолкерката Сања Миа после 6 години се враќа во Македонија. Таа после толку години одлучи своите фанови ги почасти, со провокативни фотографии. Патриотизмот и големата љубов кон Македонија, ја натера Сања да ја напушти Италија и да се врати во својата родна земја.
За тие што не знаат, Сања е во врска со богат турски бизнисмен, со кој заедно патуваат на егзотични места. Но тоа не е пречка за Сања да не продолжи со нејзината работа која вистински ја сака а тоа е музиката….
Во продолжение може да ги погледнете фотографиите:

Сподели.