Македонска спортистка возбудува на Инстаграм

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Македонската Џудистка Христина Ина Дескова е на одмор, од каде сподели неколку фотографии од плажа. Особено ги израдува фановите со сликите со танга-бикини кои и коментираа дека има совршените облини . Не е првпат таа да објави провокативни фотографии, а многумина на шега пишуваат на Инстаграм: „Ама си згодна Ина, да му е мерaк на човек да го истепаш“.

 

Сподели.