Македонката Елеонора Миљковиќ гола под туш во „Задруга“ (ВИДЕО 18+)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Како се наближува крајот на било која сезона на реалното шоу „Задруга“, се случува чуден феномен. Камерите како да не постојат, а голотијата на учесничките станува се’ поексплицитна. Дали тие забораваат дека камерите снимаат или со голотијата сакаат да ја придобијат ТВ публиката за да победат?

Така, прво Ана Кораќ и Луна Ѓогани се тушираа голи заедно со своите момчиња, потоа Станија Добројевиќ целосно се соблече пред камерите под тушот, а тоа го стори и нашата учесничка Елеонора Миљковиќ.

Имено, младата Македонка влезе под тушот сосема гола, не давајќи „пет пари“ за камерите кои забележаа како изгледа нашата учесничка во „пиштол голо“ издание.

Иако камерите будно снимаа, Елеонора само еднаш праша: „Кој е, се капам?“, кога влезе еден од машките учесници во бањата и ја замоли да побрза.

А, раскошната Елеонора спокојно се триеше со купката за капење по телото, па потоа малку си го „заплакна меѓуножјето“ за на крај да заврши под топлите млазеви на тушот.

Сепак, Елеонора Миљковиќ иако и се приклучи на разголената екипа учеснички кои од глава до петици го покажаа сиот свој телесен раскош, тоа не беше доволно ниту за останување во шоуто, а камоли за победа на сексапилната Македонка, кога таа своевремено учествуваше во „Задруга 2“.

Дури, таа беше првата која  испадна од понатомошното учество во реалното шоу!

Сепак, погледнете ја и потсетете се на нејзината „секси хигиена“ во „влажното шоу“ под тушот:

Сподели.