МАК ФУДБАЛ 2лига исток 26 коло-распоред

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Брегалница  —  Плачковица

Каменица Саса  —  Вардар Неготино

Тиквеш  —  Детонит Јуниор

Кожув  —  Борец

Кит Го  —  Партизан Обршани  17 мај 16-30

Натпреварите се играат на 18 мај од 16-30 часот

Сподели.