МАК ФУДБАЛ – 2 коло

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Работнички – Шкупи  2-0

Борец – Вардар  0-0

Македонија ЃП – Академија Пандев  0-0

Силекс – Шкендија  1-0

Ренова – Струга Трим Лум  2-1

 

  1. Ренова    6
  2. Македонија ЃП  4
  3. Академија Пандев  4
  4. Работнички  3
  5. Шкупи  3
  6. СтругаТрим Лум 3
  7. Силекс  3
  8. Вардар  1
  9. Борец 1
  10. Шкендија 0
Сподели.