МАК БАСКЕТ 8 коло-распоред

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Супер лига

Работнички  —  Гостивар   15 мај 17-45  МТВ

Кожув  —  Блокотехна   15 мај 18 часот

МЗТ Скопје  —  Куманово  15 мај  18 часот

Плеј Аут

Вардар  —  Фени Индустри  14 мај  14 часот

Шкупи  —  Пелистер  15 мај   12 часот

Сподели.