Маја Беровиќ каде и да оди се фотографира гола: Ќе се воодушевите од нејзините разголени слики! (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Дали затоа што важи за една од најзгодните или едноставно најубаво и е кога е раскомотена, српската пејачка Маја Беровиќ има чуден фетиш. каде и да отпатува од дома, на која и да е дестинација таа се слика разголена! Па таквите фотографии потоа ги споделува со своите обожаватели кои со ширум подзината уста и очи ширум ококорени уживаат во нејзините слики разголени!

Неодамна од Доменикана, кога Маја најпрвин се појави во свилен собен мантил преку кој се познаваа набрекнатите брадавици, за потоа пејачката да соблече се од себе и да се слика „лажен топлес“… Голи гради, само со рацете прекриени!

Од топлесот во Доменикана, Маја се префрли на танга. „Изгубена во рајот“, како што напишала самата на фотографијата на која можете да ја видите дамата легната гола на бела постела, како со длабоко врежана танга е длабоко внесена во содржините на својот лап-топ!

Сексапилната русокоса не е ништо помалку разголена ниту кога се подготвува за настап. Црвено палто раскопчано до папок од д кое ѕиркаат бујните гради, а под него ништо… Освен мини танга гаќички, евентуално, за шоуто да биде позабавно!

Ниту најновите фотаграфии на пејачката не носат ништо ново… Освен фризурата и фустанот се разбира, останатото може да се насети од она што се наѕира.

Зашто Маја Беровиќ опасно привлекува, особено тогаш, кога се соблекува…

Како во случајов, кој воопшто не случаен!

Како и секоја споделена фотографија на нејзиниот профил на социјалните мрежи, на кои Маја е толку секси што… ќе ве наежи!

Сподели.