Маја Беровиќ едвај ги покри бујните голи гради со рацете (ФОТО 18+))

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Пејачката Маја Беровиќ отпатува од Србија и замина на подалечна дестинација.

Таа отиде на одмор во Домениканската република, каде ги полни батериите пред новите работни ангажмани.

Маја не ги запостави своите фанови, а на Инстаграм редовно објавува фотографии од дестинацијата која ја избра.

ФОТО:ИНСТАГРАМ/МАЈА БЕРОВИЌ

Прво направи селфи во баде мантил, но тоа не беше се. Маја тоа парче облека на крајот го тргна од себе, па до израз дојдоа нејзините бујни голи гради, кои пејачката едвај ги покри со раката.

ФОТО:ИНСТАГРАМ/МАЈА БЕРОВИЌ

Тоа беше и повеќе од доволно да се редат нови лајкови и коментари, пред се од припадниците на посилниот пол.

Сподели.