Кија Коцкар ,,како од мајка родена” во када (ВИДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Кристина Кија Коцкар објави снимка на Инстаграм кој особено ќе им се допадне на мажите. Пејачката уживаше во водените лудории во када.

Можеби била целосно гола, но се препуштила на фантазијата на публиката и се покрила со пена.

Погледнете ја и уживајте :

Сподели.