Кендал Џенер гола на страниците на италијанскиот „Вог“ (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Популарната манекенка Кендал Џенер не за џабе ја има титулата за најплатена манекенка на светот.

Овој пат таа позираше за италијанскиот „Вог“ и тоа со проѕирни чорапи и бели високи потпетици.

Имено, на себе има само гумени ракавици, а реакциите на следбениците се подалени. Додека едни и се воодушевуваа на линијата, други мислат дека отиде предалеку.

„Соврешно за мене“, „Ова е апсолутно ремек-дело“, „Секси“ ,Омажи се за мене“, „Прекрасно“, „Многу добро“, коменираат фановите.

Сподели.