Катерина Ивановска позираше топлес (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Македонскиот топ-модел Катарина Ивановска деновиве е на одмор во Грција, каде со најблиските ги прослави велигденските празници.

 

Таа на Инстаграм објави топлес фотографија на една од плажите на островот Лефкада. Како и секогаш Катерина изгледа безпрекорно.

Погледнете ја:

Сподели.