Browsing: ЗАНИМЛИВОСТИ

ЗАНИМЛИВОСТИ
Невеста танцуваше со 95-годишниот дедо на свадбата: „Никогаш не сум го видела толку насмеан“

Невеста сподели фотографии од емотивниот момент кога танцувала со својот дедо на свадбата и вели дека никогаш нема да го заборави тој прекрасен момент. ВИДЕО 26-годишната…

ЗАНИМЛИВОСТИ
Маките на трудниците низ забавните илустрации на една мајка

Бременоста е возбудлив период од животот на жените. Растењето на трудничкото стомаче, киселините во стомакот, мачнините, грубите коментари… Сето ова на забавен начин го прикажува артистката Ида…

ЗАНИМЛИВОСТИ
Револуција во безбедноста? Камера со вештачка интелигенција може да препознае оружје и да повика полиција!

“Athena Security” разви нова камера која што функционира со помош на вештачка интелигенција и “Cloud” технологија, а од останатите камери се разликува по тоа што може…

1 52 53 54 55 56