Browsing: ЗАНИМЛИВОСТИ

ЗАНИМЛИВОСТИ
ДНЕВЕН ХОРОСКОП

ОВЕН Забележувате промени во комуникацијата со соработниците. Може да има тензија на вашето работно место. Влезени сте во фаза на монотонија и ви требаат промени за да…

ЗАНИМЛИВОСТИ
ДНЕВЕН ХОРОСКОП

ОВЕН Подобро е да бидете трпеливи во комуникацијата со деловното опкружување за да не предизвикувате проблеми. Ако сте во врска, може да очекувате поволен ден во текот…

ЗАНИМЛИВОСТИ
Овенот има можност за промена на работата, А БЛИЗНАЦИТЕ ДА ОЧЕКУВААТ ПОЧЕТОК НА СЕРИОЗНА ВРСКА

ОВЕН Работа: Немате доволно доверба во личноста со која соработувате тесно. Имате нови можности за промена на работата. Љубов: Посветени сте на партнерот и нема индикации…

ЗАНИМЛИВОСТИ
ДНЕВЕН ХОРОСКОП

ОВЕН Може да очекувате дека ќе бидете оптоварени на полето работа и ќе имате доста нови задолженија. Можно е да ви смета вашата осаменост и дека ќе…

1 3 4 5 6 7 56