Browsing: Друго

Друго
Летото заврши ама не и жешките фотографии на Емили Ратајковски: Бикинито кое го носи е повеќе од вулгарно! (фото)

Емили Ратајковски важи за една од најпосакуваните жени во светот која редовно „бомбардира“ со провокативни фотографии за нејзините фанови. Таа го стори тоа сега, но се…

Друго
Спортски ѕвер со лик на убавица: Која е „Јовка – кумановка“ од новиот спот на „Некст тајм“? (ФОТО+ВИДЕО)

Откако го погледнавте новото видео на „Некст тајм“ за нивната преработка на македонскиот фолк класик „Прошета се Јовка – кумановка“, веројатно многумина од вас се запрашаа…

Друго
Инцидент при снимањето на српската емисија „БН коктел“: Пејачот го нокаутираше водителот! (ВИДЕО)

При снимањето на првата емисија од новата сезона на емисијата „БН коктел“, во студиото дојде до невиден инцидент  откако еден од гостите го нокаутираше водителот! Уште…

Друго
Контроверзната српска пејачка го најави своето самоубиство во живо на Инстаграм: Дуња Илиќ во бесознание итно пренесена во болница! (ФОТО)

Контроверзната пејачка Дуња Илиќ, која веќе некое време живее во Италија, направи вистински метеж на социјалните мрежи, но и во медиумите со објавување во живо на…

Друго
Инфлуенсерка која заработува повеќе пари и од директорите, но погледнете како изгледа (ФОТО)

Со експанзија на социјалните мрежи, се појавија девојки кои се нарекуваат „Инфлуенсерки“и кои со своите објави на Инстаграм заработуваат пари, а практично не работат ништо. Нивна…

1 2 3 17