Browsing: СЦЕНА

Друго
БРУТАЛНА ТЕПАЧКА ВО ЗАДРУГА: Томовиќ и Мики се пресметаа, сите скокнаа да ги раздвојат (ВИДЕО)

Додека траеше семејниот состанок, Мики Ѓуриќиќ го прекина истиот, па физички тргна да се пресмета со Владимир Томовиќ. Беше навистина жестоко и се разменува тупаници, а…

СЦЕНА
Синот на популарниот Родни од култната хумористична серија „Only Fools and Horses “ пронајден мртов

Синот на актерот Николас Линдхорст, популарниот Родни од серијата „Мучки“, бил пронајден мртов, пренесува „Дејли Меил“. Според овој портал, Арчи имал само 19 години и…

Celebrity
Канје Вест го привлече вниманието на православниот свет наспроти сомнежите во неговата религиозност

Објавувањето на иконата на Свети Климент Охридски од страна на славниот рапер Канје Вест на Твитер, вчера го привлече вниманието на македонската јавност. На социјалната мрежа…

СЦЕНА
Снимањето на „Бетмен“ прекинато по позитивниот тест на Роберт Патинсон

Снимањето на филмот „Бетмен“ повторно е прекинато откако е потврдено дека Роберт Патинсон е позитивен на тест на коронавирус. Снимањето кое почнало во Глазгов, Шкотска, претходно…

1 2 3 86