Карлеуша се враќа во форма, возбудата и се познава и преку фустанот (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Српската пејачка, Јелена Карлеуша долго време беше во тага поради смртта на нејзината мајка Дивна.

Но по се изгледа болката полека се намалува и Карлеуша полека се враќа во форма.

Таа на својот Инстаграм профил објави стори на кое позира без прслук, а убаво може да се види дека покрај кратката коса, „наострените брадавици“ се во преден план.

Сподели.